Financovanie


Vaše nové bývanie
rýchlo a jednoducho.

Ak máte záujem o kúpu bytu v projekte Viladomy Ľubotice, s našou pomocou je Váš sen nadosah. Využite možnosť bezplatného poradenstva a služieb hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám na jednom stretnutí poskytne informácie o ponukách rôznych bánk, aktuálnych akciách, úrokových sadzbách, či poplatkoch.Neplaťte naraz, ale postupne

Páči sa Vám konkrétny byt a chcete si ho rezervovať? Po uhradení rezervačnej zálohy vo výške 2.500 Eur a podpise Dohody o zložení blokovacieho depozitu Vám Váš byt rezervujeme a prestaneme ponúkať ďalším záujemcom. Poplatok môže byť neskôr prefinancovaný z Vášho hypotekárneho úveru.

Následne Vás čaká podpísanie Zmluvy o budúcej zmluve, pri ktorej stačí uhradiť len 10% z ceny nehnuteľnosti. Zvyšných 90% z ceny uhradíte až pri kolaudácii Vášho nového domova. Rezervačný poplatok bude započítaný s 2. časťou Kúpnej ceny vo výške 90%.

S čím Vám pomôžeme?

Náš hypotekárny špecialista na základe Vašich požiadaviek pripraví porovnanie bánk a pomôže Vám s výberom pre Vás najvhodnejšej hypotéky.
• Zistíme pre Vás všetky dôležité informácie ako sú úrokové sadzby, poplatky súvisiace so schvaľovaním hypotekárneho úveru a ďalšie dôležité parametre.
• Zabezpečíme pre Vás vhodného znalca pre vypracovanie znaleckého posudku.
• Nachystáme pre Vás všetky podklady potrebné pre banku.
• Dohodneme Vám termín na podpísanie všetkých potrebných zmlúv v banke.
• Zaistíme plynulý chod katastrálneho konania.
• Zabezpečíme akékoľvek zmeny, ktoré budete chcieť riešiť počas trvania hypotekárneho úveru.

Postup zakúpenia bytu

Váš predajca


Ing. Peter KOLLÁR

+421 917 449 563


S ochotou Vám radi poskytnem bližšie informácie, dohodneme stretnutie, pomôžeme s výberom, doladíme detaily.

parallax background